! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Cyklosedačka Thule RideAlong Lite

 
  • 1 z 6
 

Thule Ride Along Lite 100110 je bezpečná a intuitivně a snadno použitelná dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo, jež využívá chytré inovace a díky níž budou vaše každodenní cesty s dítětem i vyjížďky do přírody mnohem pohodlnější než dosud. Sedačka Thule Ride Along Lite má nastavitelné polstrované popruhy, díky nimž bude dítě v maximálním bezpečí a jako v bavlnce.

1 999 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Dětské cyklosedačky
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
cyklosedacka thule ridealong lite zinnia Barva: Zinnia Momentálně nedostupné 1 999 Kč
   
cyklosedacka thule ridealong light grey Barva: Light Grey Momentálně nedostupné 1 999 Kč
   
cyklosedacka thule ridealong lite dark grey Barva: Dark Grey Momentálně nedostupné 1 999 Kč
   
 

Verze RideAlong LITE se od verze RideAlong liší především v nemožnosti polohovat cyklosedačku.

 

Příjemný design a velmi povedená světle šedá barva, moderní vzhled, nebo praktické a bezpečnostní funkce. To vše jsou klady, které může nabídnout cyklosedačka Thule RideAlong Light Grey. Ta je skvělým pomocníkem každého cyklisty, který chce na svých cestách převážet i svého potomka. A to ve věkovém rozmezí 9 měsíců až 6 let, přičemž hmotnost by neměla přesáhnout 22 kilogramů. V rámci této specifikace odpovídá sedačka i mnoha bezpečnostním normám. Samozřejmě na bezpečí bylo dbáno v první řadě, a tak nechybí ani řada kvalitních prvků. Mezi ty patří třeba bezpečnostní popruh s přezkou, kterou dítě nerozepne, stejně jako kvalitní řemínky k uchycení bot, nebo polstrované popruhy s možností nastavení jejich délky.

Pohodlnost je zaručena

Chcete-li pro své dítě to nejlepší, potom věřte, že cyklosedačka Thule RideAlong Light Greyrozhodně není chybou. A to pro výhody, které jsou spojovány s pohodlností během jízdy. V první řadě oceníte nejenom rychloupínací držák, díky kterému sedačku během několika sekund umístíte. Umožní vám jednou rukou nastavit i jednu z pěti variant náklonu, a to až o 20 stupňů. K pohodlnosti přispívá ale i měkká vložka, díky které je i dlouhá cesta bezproblémová a příjemná. V náročnějším terénu zase přijde vhod systém odpružení DualBeam, který dokonale tlumí všechny nárazy.

Nechte se uchvátit i detaily

Mezi několik z nich, které cyklosedačka Thule RideAlong Light Grey nabídnem, rozhodně patří třeba vodoodpudivá vložka, které je oboustranná a umožňuje vyprání. Stejně tak je pozitivním detailem i kompatibilní systém jednoho klíče, díky čemuž lze sedačku k vašemu kolu bezpečně uzamknout. Při jízdě ve zhoršených světelných podmínkách navíc oceníte jak odrazku, tak i očko pro uchycení bezpečnostního světla. I to je ukázka toho, že model Thule RideAlong není jenom příjemně vypadající světle šedá sedačka, ale i dokonalý pomocník pro každého cyklistu, který je zároveň otcem či matkou.

 

Systém odpružení DualBeam™ tlumí nárazy a zaručuje pohodlí dítěte během jízdy.


Díky řemínkům k uchycení bot, které lze uvolnit a utáhnout jednou rukou, a díky možnosti nastavení opěrek nohou je sedačka velmi praktická a roste spolu s dítětem. 

Integrovaná odrazka 
Pohodlné bezpečnostní popruhy 
Řemínky k uchycení bot 
Výškově nastavitelné opěrky nohou 
Výškově nastavitelné bezpečnostní popruhy 
Bezpečnostní stranice 
Rychloupínací držák 
Bezpečnostní přezka 
Páka pro úpravu předozadní polohy sedačky