! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Cyklosedačka Thule RideAlong

 
  • 1 z 6
 

Thule Ride Along 100106 je bezpečná a intuitivně a snadno použitelná dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo, jež využívá chytré inovace a díky níž budou vaše každodenní cesty s dítětem i vyjížďky do přírody mnohem pohodlnější než dosud. Sedačka Thule Ride Along má nastavitelné polstrované popruhy, díky nimž bude dítě v maximálním bezpečí a jako v bavlnce.

2 899 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Dětské cyklosedačky
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
cyklosedacka thule ridealong zinnia Barva: Zinnia Momentálně nedostupné 2 899 Kč
   
cyklosedacka thule ridealong light grey Barva: Light Grey Momentálně nedostupné 2 899 Kč
   
cyklosedacka thule ridealong lite zinnia (1) Barva: Dark Grey Momentálně nedostupné 2 899 Kč
   
 

Kvalitně zpracovaná cyklosedačka určená nikoliv pro ty nejmenší děti, ale především pro ty odrostlejší. Konkrétně je ideální pro všechny děti od 9 měsíců do šesti let věku, jejichž hmotnost se pohybuje do 22 kilogramů. Těm také umí nabídnout nejenom pohodlí, ale samozřejmě i bezpečnost. Té je dosaženo kvalitními polstrovanými popruhy, stejně jako bezpečnostní přezkou s velkými tlačítky, popřípadě i rychloupínacím držákem na kolo. Díky němu tak cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey vždy sedí na svém místě.

Potěší také praktickými vlastnostmi

Jednou z nich je třeba velmi příjemný moderní design, stejně jako velmi praktická tmavě šedá barva. Dále jsou to ale i systémy spojené s možností upevnění, které netrvá déle než pár vteřin. Stejně tak je jednoduché třeba uchycení řemínků bot, což lze zvládnout také jednou rukou. Myslet ale můžete i na bezpečnost sedačky, jelikož právě cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey umožní zamčení k vašemu kolu, a to díky systému jednoho klíče Thule. Všechny praktické vlastnosti poté doplňuje i odrazka a očko pro uchycení bezpečnostního světla. Ideální ve chvíli, kdy plánujete jízdu za zhoršených světelných podmínek.

Pohodlí během jízdy je zaručeno

Samozřejmě během vašich cyklistických výletů jistě chcete, aby se vaše dítě během jízdy cítilo příjemně a pohodlně. Ani toho se bát nemusíte. A to z toho důvodu, že cyklosedačka Thule RideAlong Dark Grey je vybavena unikátním systémem odpružení DealBeam, stejně jako nechybí ani pohodlná měkká vnitřní vložka. Ta navíc potěší tím, že je oboustranná a nabídne možnost jejího vyprání. K pohodlnosti přispívá i to, že sedačka nabídne i celkem 5 variant nastavení náklonu, a to až o 20 stupňů. I to přispívá k tomu, aby vaše dítě sedělo pohodlně, a to po celou dobu vaší cesty v jakémkoliv zpevněném nebo nezpevněném terénu.

 

Systém odpružení DualBeam™ tlumí nárazy a zaručuje pohodlí dítěte během jízdy. Sedačku lze sklápět jednou rukou, a to až o 20°. K dispozici je pět různých variant nastavení náklonu.


Díky řemínkům k uchycení bot, které lze uvolnit a utáhnout jednou rukou, a díky možnosti nastavení opěrek nohou je sedačka velmi praktická a roste spolu s dítětem. 

Integrovaná odrazka 
Pohodlné bezpečnostní popruhy 
Řemínky k uchycení bot 
Výškově nastavitelné opěrky nohou 
Výškově nastavitelné bezpečnostní popruhy 
Bezpečnostní stranice 
Rychloupínací držák 
Polohovatelná sedačka 
Bezpečnostní přezka 
Páka pro úpravu předozadní polohy sedačky