! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule Yepp Mini

 
  • 1 z 20
 

Měkká a odolná dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini Ocean zaručí dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu nad předním kolem jízdního kola. Cyklosedačka Thule Yepp Mini Ocean má nastavitelné polstrované popruhy, které lze jednoduše přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce. Vhodné pro děti do 3 let a hmotnosti 15 kg.

od 2 299 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Dětské cyklosedačky
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
cyklosedacka thule yepp mini white Barva: Bílá Na objednávku 2 299 Kč
   
cyklosedacka thule yepp mini silver Barva: Stříbrná Na objednávku 2 399 Kč
   
cyklosedacka thule yepp mini black Barva: Black Na objednávku 2 399 Kč
   
cyklosedacka thule yepp mini blue Barva: Blue Na objednávku 2 399 Kč
   
cyklosedacka thule yepp mini ocean Barva: Ocean Na objednávku 2 399 Kč
   
 
  • Dětská cyklosedačka kompatibilní s většinou modelů jízdních kol umožňuje snadné upevnění na jízdní kolo
  • Dítě sedí pohodlně v měkké sedačce pohlcující nárazy
  • Nastavitelné polstrované 5-ti bodové popruhy lze snadno přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce
  • Dítě rychle a snadno zajistíte pomocí popruhu s bezpečnostní přezkou, kterou dítě nedokáže uvolnit
  • Dítě se může během jízdy držet pohodlné přední zábrany
  • Sedačka roste spolu s dítětem díky nastavitelným opěrkám nohou a řemínku k uchycení bot
  • Snadné čištění a udržování v suchu díky vodoodpudivé úpravě materiálů sedačky
  • Sedačka je navržena a testována pro převážení dětí ve věku od 9 měsíců* do 3 let o hmotnosti do 15 kg.*Použití pro děti do 1 roku je třeba konzultovat s pediatrem.
 

Kvalitní, moderní, odolná a pohodlná dětská sedačka. To je produkt s označením Thule Yepp Mini, který je ideální volbou pro každého vášnivého cyklistu, který chce vyrazit se svými dětmi. To bude pohodlně usazeno v sedačce, nad předním kolem jízdního kola. Že bylo při vývoji dbáno nejenom na technické parametry, ale také na design, to dokazují i různorodé barevné kombinace. Klasikou je černé, nebo také stříbrné provedení. Stejně tak můžete sáhnout i po modelu, který bude mít elegantní bílou barvu. Pokud jste milovníci pestrosti, Thule Yepp Mini nezklame tím, že je k dispozici v modrém provedení, nebo v odstínu, který je označovaný jako barva oceánu. Pokud chcete mít sedačku na kolo i jako zajímavý designový doplněk, s možnými barevnými kombinacemi nešlápnete vedle.

 

Všestrannost modelu Thule Yepp Mini je samozřejmostí

Jistotu získáte i ve chvíli, kdy se pokusíte o samotnou montáž. V tuto chvíli vás tato sedačka na kolo Thule Yepp Mini zaujme svou všestranností. Díky svému provedení není jakýkoliv problém s její montáží doslova na jakékoliv jízdní kolo. Navíc samotná montáž je velice rychlá, s jistotou toho, že jakmile je sedačka správně upevněna, je zajištěna i maximální bezpečnost přepravovaného dítěte.

 

Všestrannost oceníte také v souvislosti s růstem vašeho dítěte. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že sedačka dokáže s dítětem takzvaně růst. Díky nastavitelným opěrkám nohou i nastavitelnému řemínku k uchycení bot máte jistotu, že je vždy nastavena s ohledem na správnou výšku dítěte. Thule Yepp Mini je navržen tak, aby bylo možné přepravit děti už od devíti měsíců, do tří let, a do maximální hmotnosti 15 kilogramů. Na toto byl tento model také testován.

 

Moderní bezpečnostní prvky

Právě bezpečnost byla při vývoji sedačky na kolo prioritou. Nejenom, že byly použity jenom ty nejkvalitnější materiály, ale myšleno bylo také na to, aby byla k dispozici celá řada špičkových bezpečnostních prvků. Pokud máme být konkrétnější, tak nechybí například nastavitelní pětibodové popruhy, které zajistí, že vaše dítě bude za všech okolností na správném místě. Tedy ve vaší sedačce. Samotné zajištění dítěte je velmi rychlé a snadné, a to pomocí popruhu s bezpečnostní přezkou. Sedačka na kolo Thule Yepp Mini je navíc konstruována tak, aby dítě nedokázalo danou bezpečnostní přezku uvolnit.

 

Dále nechybí také praktická přední zábrana, která může sloužit nejenom jako jeden z dalších bezpečnostních prvků, ale je spojena s možností toho, aby se jí dítě během cesty drželo a byla tak zajištěna celkově větší stabilita obou cestovatelů – dítěte i jeho rodiče.

 

Důraz na maximální pohodlní

Skvěle anatomicky tvarované sedátko je zárukou toho, že vaše dítě bude doslova jako v bavlnce. Měkká sedačka navíc zajistí, že jsou velmi dobře absorbovány jakékoliv větší nebo menší nárazy. Dále nezapomínejme třeba také na polstrované pětibodové pásy, které nebudou nijak škrtit, ani táhnout.

 

Pohodlnost sedačky na kolo je spojena také s tím, že vodoodpudivé materiály ji dokážou udržovat stále v suchu, stejně jako jistě oceníte i možnost velmi snadného a rychlého čištění, díky čemuž bude kdykoliv připravena v provozu, a i po náročné jízdě může být opět dokonale čistá.

 

Sedačka Thule Yepp Mini nezklame ani po stránce technických parametrů

Jak již bylo uvedeno, hmotností limit je celých 15 kilogramů. Pokud u hmotnosti zůstaneme, je třeba uvést, že hmotnost modelu Thule Yepp Mini je jenom 3,5 kilogramu. To zajistí pohodlnou manipulaci, stejně jako jistotu, že nevytváří nijak výraznou zátěž na kole. Jistotou v rámci technických parametrů je také informace spojená s tím, že tento model vyhovuje veškerým bezpečnostním normám a obstál v celé řadě nezávislých testů.