! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Skládací schůdky

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 699 Kč    
Značka Berger
Kategorie Doplňky a příslušenství
Záruka 2 roky
 

Skládací schůdky Berger mají nosnost 130 kg, rozměry schodu: 38 x 26 cm, rozměry složený stav: 49 x 82,5 x 6 cm, rozměry: 60 x 44 x 40 cm.

Praktické doplňky oceníte vždy, když si budete chtít ulehčit a usnadnit používání už tak unikátních produktů. A nejenom jich, jelikož tyto skládací schůdky najdou uplatnění v každé domácnosti. Všude tam, kde bude vaší potřebou dostat se do vyššího prostoru, bez nutnosti využívat židle, nebo jakékoliv jiné alternativy. Skládací schůdky však oceníte i jinak. Třeba při vašem cestování, kdy si je můžete vzít do karavanu, nebo do auta, kdy vám jednoduše pomohou třeba ve chvíli, kdy budete potřebovat sundat kola z vašeho střešního nosiče. Variabilita použití je tedy velká.

Skvělá kvalita je samozřejmostí

Stejně jako je zvykem i u jiných produktů značky Thule, i zde si můžete být jisti doslova prvotřídní kvalitou. Pokud se na ni podíváme blíže, potěší vás i nosnost samotných schůdků, která činí 130 kilogramů. Pohodlně udrží i silnějšího člověka. Dále nabídnou skládací schůdky i jistotu prvotřídního materiálu, která zajišťuje jak pevnost, tak i odolnost a s tím související dlouhou životnost. Dále neopomíjejme ani to, že nabídnou jistotu jednoduchého použití. Jak jejich rozložení, tak i jejich složení je velmi jednoduché a obojí lze zvládnout v podstatě jedním jediným pohybem.

Praktické rozměry oceníte kdekoliv

Když skládací schůdky zrovna nebudete používat, můžete si být jisti tím, že je pohodlně a kamkoliv uložíte. V tomto případě oceníte jejich kompatibilitu, jelikož v daném tvaru zabírají plochu jenom 49 x 82,5 x 6 cm. Umístit je tak můžete skutečně kamkoliv. Dále nezapomínejte ani na jistoty toho, že se malými rozměry pyšní i ve chvíli, kdy jsou rozložené. Pohodlně je tak umístíte i na méně přístupná místa. Zde mluvíme o rozměrech 60 x 44 x 40 cm. K celkové stabilitě přispívá také velikost každého schodu, který je velký 38 x 26 centimetrů. To je jistota, že se na nich bez potíží udržíte při sundávání skutečně čehokoliv.