Ochranná síť na sportovní kočárek Thule Glide / Urban Glide

 
 

Ochranná síť (moskytiéra) určená na dětské sportovní jednomístné kočárky Thule Glide o Urban Glide. Tvar ochranné sítě je s ohledem na zajištění maximální ochrany uzpůsoben typu vozíku a pomáhá dítě chránit před škodlivými slunečními paprsky, větrem a také hmyzem.

Dostupnost Skladem do 2 hodiny
899 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Sportovní kočárky
Záruka 2 roky
 

Sportovní kočárky Thule Glide a také Thule Urban Glide jsou velkým hitem. Nabídnou všestrannost, vysokou kvalitu, stejně jako širokou škálu praktického příslušenství, kterým je možné je rozšířit. Sem spadá i tato ochranná síť na sportovní kočárek, která je velmi vyhledávaným doplňkem pro každého, kdo chce výrazně zvýšit celkovou ochranu, ale i pohodlí svého dítěte.

 

Tvar plně kompatibilní s vaším kočárkem Glide a Urban Glide

Ochranná síť na jednomístný sportovní kočárek Thule Glide a Urban Glide není žádným univerzálním produktem. Její navržení a následné konstrukce plně odpovídá tvaru samotného kočárku. Díky tomu je zajištěna maximální kompatibilita. Bude na něm přesně sedět a tak naplno splní svou funkci. Oceníte ale i to, že díky svému tvaru a provedení bude samotná instalace hračkou. Díky praktickému a inovativnímu systému uchycení stačí jenom pár pohybů a ochranná síť na kočárek bude přesně na svém místě.

 

Ochrana nejenom před sluncem

Ochranná síť na sportovní kočárky Thule nenabízí jenom onu očekávanou ochranu – před nepříjemnými slunečními paprsky. Je konstruována tak, aby nabídla vysoký stupeň ochrany i v případě jiných nepříjemných povětrnostních vlivů. Třeba vítr, který není během procházky pro vaše dítě nic příjemného. Stejně tak tato ochranná síť poslouží i jako perfektní překážka, která eliminuje riziko obtěžování hmyzem. Jde tak o dobrou ochranu před komáry, mouchami, ale i před vosou nebo včelou.

 

Ochrana před škodlivým zářením

Sluneční paprsky mohou nejenom oslňovat, ale mohou také škodit. I na to bylo při vývoji této ochranné sítě myšleno. Díky svému provedení a použití specielních materiálů dojde k tomu, že pomůže při ochraně vašeho dítěte před škodlivými slunečními paprsky. Kdykoliv půjdete na procházku, nebo si zasportovat ve slunečný den, mělo by být samozřejmostí nasazení této na první pohled jednoduché, ale přitom velmi praktické a samozřejmě i kvalitní sítě na sportovní kočárky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.