Pláštěnka na sportovní kočárek Thule Glide 2 / Urban Glide 2

 
 

Pláštěnka, která dětský sportovní jednomístný kočárek Thule Glide 1, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 1 nebo Thule Urban Glide 2 spolehlivě ochrání před deštěm.

Dostupnost Skladem do 2 hodiny
899 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Sportovní kočárky
Záruka 2 roky
 

Máte sportovní kočárek Thule Glide 2, nebo variantu Thule Urban Glide 2? Nebo vlastníte varianty Thule Glide 1, popřípadě Thule Urban Glide 1? Či plánujete jeho pořízení v nejbližší době? Buďte si jisti, že značka Thule je známá jak svou kvalitou, tak i tím, že nabídne široké příslušenství ke svým produktům. A to je tento případ. Právě pro tyto typy sportovních kočárků je k dispozici tato praktická pláštěnka.

 

Dokonalá kompatibilita s kočárkem Glide a Urban Glide

Jak jsme uvedli, tato pláštěnka pro sportovní kočárky je určena hned na čtveřici modelů. Byla navržena a následně vytvořena s ohledem na to, aby mohla nabídnout maximální kompatibilitu s jakýmkoliv z výše zmíněných kočárků. Nejde tedy o žádnou univerzální pláštěnku, které často mají své mouchy. Tato je svým provedením určena na kočárky značky Thule, díky čemuž nabídne maximální možnou ochranu.

 

Rychlá a snadná instalace

I když se změní počasí během krátké chvíle, dokážete na to snadno zareagovat. Pláštěnka na sportovní kočárek vás nezaujme jenom tím, že na něm bude perfektně sedět. Myšleno je i na to, aby byla její instalace snadné a také rychlá. Ať už budete kdekoliv, stačí krátká chvíle a vaše dítě získá stoprocentní jistotu maximální ochrany.

 

Ani kapka vaše dítě neohrozí

Jak díky svému tvaru, který je uzpůsobený konkrétnímu typu kočárku, tak díky kvalitnímu upevnění si můžete být jisti, že vaše dítě bude dokonale ochráněno. Jak při krátké přeháňce, tak i při delším vytrvalejším dešti se nemusíte obávat toho, že by kapky vody pronikly dovnitř. Díky kvalitnímu materiálu nabídne také jistotu ochrany i při jiných povětrnostních vlivech, jako je sněžení během zimy, mrholení, či silnější vítr. Tomu dokáže odolat i díky svému kvalitnímu materiálu. Ten se pozitivně podepisuje jak na dlouhé životnosti a odolnosti pláštěnky, tak bylo přihlédnuto i k jistotě jednoduché a rychlé údržby.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.