! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Atera Strada Evo 2

 
 

Nejmodernější nosiče kol na TZ Atera Strada EVO 2 pro přepravu 2 jízdních kol, nosnost 60 kg. Možnost rozšíření kapacity na 3 kola pomocí adapteru.

Dostupnost Na dotaz
14 990 Kč    
Značka ATERA (Německo)
Kategorie Nosiče jízdních kol
 

Nosič kol na tažné Atera Strada Evo 2 je modernizovaný model Atera Strada DL. Jedná se nosič od prestižního německého výrobce nyní v moderním aerodinamickém designu. Nosič je určen pro přepravu 2 jízdních kol, třetí kolo lze přepravit pomocí adaptéru pro převoz 3 kol. Jedná se o nejlépe vybavený nosič v kombinaci s jednoduchou obsluhou. Nosič má inteligentní sklápěcí systém pro lepší přístup do zavazadlového prostoru. Celý nosič se odklopí, ale zároveň se i odsune od zádi vozidla!  Nosič je uzamykatelný k tažnému zařízení, stejně tak všechna kola lze uzamknout k nosiči. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou. Pokud máte na svém tažném zařízení 7-pólovou zástrčku, doporučujeme adaptér. Nosič je velmi lehký v hliníkovém provedení. Pro snažší nakládání kol na TZ doporučujeme nakládací rampu. Potřebujete nosič uskladnit? Doporučujeme držák nosičů na TZ.

Nosiče kol na tažné Atera Strada jsou jedničkou mezi nosiči na tažné zařízení. Nabízejí nejjednodušší automatický systém upínání na tažné zařízení - nosič nemusíte na "kouli" TZ složitě nastavovat a aretovat.

Hmotnost (kg) 16,5
Nosnost (kg) 60
Certifikát GS/TÜV ano