! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule VeloCompact 924

 
  • 1 z 4
 

Kompaktní nosič na tažné zařízení pro 2 kola. Jednoduchá montáž a demonáž. Nosnost 46kg.

Dostupnost Na dotaz
12 999 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Nosiče jízdních kol
Záruka 2 roky
 

Nosič jízdních kol THULE VeloCompact 924 představuje novou řadu kompaktních a lehkých nosičů jízdních kol. Je ideálním řešením pro každodenní použití na autě vybaveném tažnou koulí.

THULE VeloCompact 924 váží 14,2kg, což dělá montáž a demontáž nosiče velmi jednoduchou a bezproblémovou. K snadné montáži přispívá takénastavitelné spojení ovládané jednou rukou, které k upevnění nosiče vyžaduje použití malé síly.

Výklopný mechanizmus nosiče THULE VeloCompact 924 se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, což Vám ponechá volné ruce na přidržení jízdních kol během vyklápění. Dostanete se tak bezproblémově k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Všechny držáky rámu jsou prakticky snímatelné, pro jednodušší a rychlejší montáž jízdních kol na nosič. Držáky jsou dostatečně velké k montáži kulatých i oválných rámů (20 - 80 mm) a jsou vybaveny gumovým povrchem na ochranu rámu jízdních kol. 

K zabezpečení jízdních kol máte k dispozici dva shodné zámky, a to na zamknutí jízdních kol k nosiči a následně uzamknutí nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění se dá nosič jednoduše složit, aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se rovněž  vejde do většiny automobilů.

Sklopení nosiče ano
Nosnost (kg) 46
Vhodné na tažné zařízení ano
Hmotnost 14,5 kg
Max. hmotnost jednoho jízdního kola 23 kg
Zamykání jízdních kol ano
Zamykání ano
Vhodné pro auta s rezervou na 5.dveřích ano, po dokoupení adaptéru 9241
Elektrický konektor 13 pólový
Max. průměr rámu jízdního kola 20 - 80 mm
Certifikát GS/TÜV ano