! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule VeloCompact 926

 
  • 1 z 7
 

Thule VeloCompact 926 je nosič kol na tažné zařízení určen pro přepravu 3 jízdních kol s možností rozšíření na 4 jízdní kola za pomocí adaptéru.

od 15 999 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Nosiče jízdních kol
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
zadni nosic jizdnich kol velocompact thule 926 pro 3 jizdni kola Typ: Nosič 3 kola Na dotaz 15 999 Kč
   
zadni nosic jizdnich kol velocompact thule 926 pro 4 jizdni kola Typ: Nosič 4 kola ( včetně adaptéru) Na dotaz 18 899 Kč
   
 

Thule VeloCompact 926 je nosič kol na tažné zařízení určen pro přepravu 3 jízdních kol s možností rozšíření na 4 jízdní kola za pomocí adaptéru. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Nosič nasadíte k tažnému zařízení jediným dotažením páky. Stačí nasadit, dotáhnout a zamknout. Thule 926 je vyrobený podle přísných bezpečnostních norem a nejnovějších trendů v oblasti designu a ergonomie.

Thule VeloCompact 926 je unikátní nosič jízdních kol, který primárně ocení především zákazníci z řad rodin. Umožní totiž bezstarostné výlety pro všechny milovníky cyklistiky, jelikož dokáže bez problému pojmout 3, ale stejně tak i 4 kola. A to díky jednoduchému adaptéru Thule 926-1, který lze dokoupit a tak rozšířit jeho kapacitu právě o čtvrté kolo. Unikátní novinkou, které souvisí s co největší pohodlností jeho využití může být jednoduchá upevňovací páka, díky které není problémem jednoduchá montáž i demontáž, a to doslova jednou rukou. Stejně tak bylo myšleno i na přístupnost zavazadlového prostoru auta, kdy stačí pomocí nožního pedálu celou konstrukci bezpečně naklopit. Nosič kol Thule VeloCompact 926 ale oceníte i ve chvíli, kdy se nikam nechystáte, jelikož ho lze jednoduše složit a díky kompaktním rozměrům ho také uložit na jakékoliv místo ve vašem domě, nebo i bytě.

Zásuvka u nosiče Thule 926 pro připojení osvětlení má 13 pólů. U vozů vyrobených v ČR se velmi často dodává zásuvka 7 pólová. Zkontrolujte kolik má vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 pólů je potřeba objednat zásuvkový adaptér Thule 9906.

Nezapomeňte zhlédnout informační video k tomuto produktu.

 

Hmotnost (kg) 19
Nosnost (kg) 60
Počet pólů v zásuvce 13 pólový

Thule VeloCompact 926 - informační viedo