! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule VeloSpace XT 938

 
  • 1 z 7
 

Díky modelu Thule VeloSpace XT se skutečně všestranný nosič kol stal realitou. Byl vyvinut pro velká a těžká kola – například elektrokola, fatbiky a sjezdová horská kola, ale je stejně dobře použitelný pro městská a dětská kola. Lze jej také kombinovat s boxem Thule Backspace XT pro získání vyšší kapacity, včetně multifunkčního sportovního vozíku Thule Chariot.

od 15 999 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Nosiče jízdních kol
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
thule velospace xt 938 Typ: Thule VeloSpace XT 938 + adaptér 9381 pro 3 kola Na dotaz 19 998 Kč
   
thule velospace xt 938 (1) Typ: Thule VeloSpace XT 938 Na dotaz 15 999 Kč
   
 

Vzhledem k nabídce různých modelů a adaptérů pro 2 až 4 kola s mi ůžete být jisti, že nosič Thule VeloSpace XT umožní přepravu Vašich kol, bez ohledu na typ. Umožňuje to vysoká nosnost nosiče, extra velká vzdálenost mezi koly a prodloužené hliníkové žlábky na kola společně s ohebnými přezkami a extra dlouhými řemínky na upevnění kol.

 

Získejte více možností s příslušenstvím nosiče Thule VeloSpace 938

Univerzálnost Thule VeloSpace XT je zdůrazněna díky řadou příslušenství. S příslušenstvím Thule VeloSpace XT Bike Adapter může Thule VeloSpace XT přepravit další kolo ( přeměna nosiče pro 3 kola na nosič pro 4 kola nebo nosiče pro 2 kola na nosič pro 3 kola). Přidáním boxu Thule BackSpace XT se váš nosič stane ještě univerzálnější. Dokonce můžete přepravovat jedno z vašich kol současně s boxem Thule BackSpace XT. Stačí přidat Thule BackSpace XT Bike Arm a Thule VeloSpace XT Bike Adapter. Soiučasné příslušenství Thule Loading Ramp XT 9172, Thule Transport Wheel 9173 a Thule XXL Fatbike Wheel Straps 985 lze upevnit na nový Thule VeloSpace XT.

 

Přepravit dvě jízdní kola autem nemusí být žádným problémem, pokud máte toho správného pomocníka. Ne vždy je nutné umísťovat je na střechu. Pokud máte na svém voze tažné zařízení, není problém využít jiné, celkem vyhledávané řešení, které přináší nosič kol Thule VeloSpace XT 938. Ten se umísťuje právě na zadní část vozu, na tažné zařízení. Jak už bývá u značky Thule zvykem, dbá při vývoji i na to, aby samotná instalace na požadované místo nebyla nijak náročná, ani časově složitá. A to je i tento příklad, jelikož umístění nosiče právě na tažné zařízení je rychlé a intuitivní.

Nejenom pro 2 jízdní kola

Primárně je Thule VeloSpace XT 938 určený pro umístění a pro převoz dvou jízdních kol, která lze jednoduše a pohodlně umístit do nosiče a transportovat na požadované místo. Nejde však o nosič, který by využily nutně jenom pár, jelikož může přijít vhod třeba i celým rodinám. To proto, že je k dispozici i řada adaptérů, stejně jako i dalších modelů, díky čemuž není problém kapacitu náležitě rozšiřovat a pomocí nosiče kol Thule VeloSpace XT převést třeba hned čtyři jízdní kola. Nejste tak nijak omezováni, pokud je vaším cílem vyrazit do neznámé oblasti ve více lidech.

Pro jakékoliv jízdní kolo

Nejde jenom o možnost přepravit požadovaný počet jízdních kol. Stejně tak tento nosič kol na tažné zařízení zaujme i tím, že na něm můžete přepravit v podstatě jakékoliv jízdní kolo. Pokud začneme klasikou, není problémem jednoduše přepravit stále častěji využívaná trekkingová kola, popřípadě také kola městská. Problém není díky konstrukci a možnosti přizpůsobení ani s tím, že se jedná o kola různých velikostí. S tím souvisí i to, že není problémem také přeprava jízdních kol.

Tím ale všestrannost a jedinečnost nosiče Thule VeloSpace XT 938 nekončí. To proto, že díky své konstrukci a také zvýšené nosnosti dokáže převézt i kola větších rozměrů, nebo vyšší hmotnosti. Typickým příkladem mohou být jak různá horská kola, tak můžeme mluvit i o tom, že je možné převést také například i elektrokola, která mají jak větší rozměry, tak i větší hmotnost. I k tomu tento nosič kol poslouží více než dobře.

Umístění kol je hračkou

Intuitivnost a jednoduchost. To byl jeden z hlavních cílů při vývoji, což se také povedlo. Pokud se podíváme na konstrukci, tak zaujme jak svou univerzálností, tak třeba i prodloužené hliníkové žlábky na kola. Navíc nechybí dostatečně dlouhé řemínky, nebo i ohebné přezky. To vše proto, aby bylo primárně možné kola jak snadno umístit, tak je i pevně přichytit. Navíc jsou po celou dobu chráněna proti případnému poškrábání a poničení. Toho je dosaženo i tím, že mezery mezi jednotlivými koly jsou dostatečně velké a tak není třeba mít obavu jak ze vzájemného otěru, tak z toho, že by příliš malá vzdálenost komplikovala montáž. I na toto bylo myšleno.

Široká nabídka příslušenství otevírá další možnosti použití

Nosič kol Thule VeloSpace XT 938 nemusí být využitelný jenom ke svému primárnímu účelu, kterým je pochopitelně transport kol, který bude bezpečný a také jednoduchý. Značka Thule při vývoji svých produktů myslí často na to, aby byly plně kompatibilní s řadou dalších. I proto nechybí široká škála příslušenství, pomocí kterého lze rozšířit možnosti. Mezi nejzajímavější cestu patří třeba využití boxu s označením Thule Backspace XT, který lze na nosič umístit a zvýšit tak přepravní kapacitu zavazadel vašeho vozu. Stejně tak není problém nosič doplnit a rozšířit o řadu různých dalších doplňků a adaptérů, a tak ho využít i jindy, než jenom v rámci klasické cyklistické sezony, pro kterou je určený primárně. Díky mnoha možnostem využití ho lze využít, jak si jenom budete přát.

Hmotnost (kg) 19
Nosnost (kg) 60
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.