! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

BUZZRACK PILOT

 
 
Dostupnost Na objednávku
5 390 Kč    
Značka Buzzrack
Kategorie Nosiče kol
 

Nosič jízdních kol Buzz Pilot Vám umožní bezpečně přepravovat 2 jízdní kola s maximální nosností 30 kg (2 x 15 kg). Nosič bezpečně a rychle připevníte na zadní dveře Vašeho vozidla. Jízdní kola jsou v něm pevně ukotvená, nedotýkají se jeden druhého a nehrozí ani poškrábání karoserie auta.

Rám

Ergonomie rámu umožňuje bezpečné a rychlé upevnění nosiče na většinu automobilů. Nosič je vyroben z vysoce kvalitní ocele v kombinaci s odolným plastem. Ergometrie nosiče zaručuje, že kola jízdního kola se nedotýkají karoserie, a tím je vyloučena možnost poškrábání.

Držák rámu jízdního kola

Svorky jsou dostatečně velké, aby bezpečně uchopili také jízdní kola se širším rámem. Svorky jsou vyrobeny z vysoce odolného nylonu. Integrované podložky zabraňují poškrábání laku jízdního kola  a udrží v bezpečí rovněž lanka brzd. Každý držák je vybaven blokovacím knoflíkem.

Držáky kol

Držáky kol se přizpůsobí jakýmkoliv rozvorům, rovněž také malých dětských jízdních kol. Popruhy bezpečně a pevně uchytí kola, přičemž podložky chrání ráfky. Popruhy jsou dostatečně dlouhé i pro uchycení širokých ráfků.

UPOZORNĚNÍ: V souladu s pravidly silničního provozu je nutné při montáži nosičů na zadní dveře dbát na to, aby nedošlo k překrytí zadních světel a evidenčního čísla vozidla. Světla i evidenční číslo musí zůstat viditelné bez překážky i po namontování jízdních kol na nosič.