! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Sportovní kočárek Thule Glide 2 Jet Black

 
  • 1 z 3
 

Velmi odolný dětský kočárek Thule Glide 2 Jet Black pro běhání s odlehčenou konstrukcí a aerodynamickým tvarem, který vám a vašemu dítěti bude ideálním tréninkovým partnerem při běhu v jakémkoli terénu.

Dostupnost Na objednávku
17 190 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
 

Sportovní kočárek Thule Glide 2 Jet Black se skvěle ovládá, je odpružený, má brzdu, polohovatelnou sedačku a pro uskladnění se snadno složí.Hledáte sportovní kočárek, který plně uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků? Tedy takový, která nabídne nejenom kvalitu a odolnost, ale zaujme také svým moderním designem? Pokud ano, je tento model Thule Glide 2 Jet Black jasnou volbou i pro vás. Jedná se o kočárek sportovní ve velmi zajímavém černém provedení, které působí nejenom stylově a elegantně, ale tmavá barva je pochopitelně i velmi praktická. Design však rozhodně není tím jediným, čím dokáže zaujmout a ohromit.

 

Kočárek Thule Glide 2 Jet Black je ideální na řadu aktivit

Nejenom, že s ním můžete vyrazit kamkoliv na procházku. Sportovní kočárek Thule Glide 2 Jet Black je ideální volbou pro aktivní rodiče, kteří si chtějí jít i zaběhat. Ani to není s tímto kočárkem problém. Zaujme především jeho celková stabilita, ale i dobrá ovladatelnost. K tomu napomáhá pevné přední kolo o velikosti 16 palců a dále zadní kola o velikosti 18 palců. Není tak důvod obávat se ani o pohodlnost běhu, ani o bezpečí vašeho dítěte.

 

V souvislosti s běháním oceníte i řadu vychytávek. Mezi nejzajímavější patří otočná ruční brzda. Pokud se ocitnete v kopcovitém terénu, můžete díky ní jednoduše regulovat rychlost samotného kočárku. Nebude vás tak neovladatelně táhnout s kopce dolů ohromnou rychlostí.

 

Myšleno je i na pohodlí dítěte

Se sportovním kočárkem Thule Glide 2 Jet Black se bude váš potomek cítit doslova jako v bavlnce. Pokud jde o zajištění optimální teploty, pomůže vám polohovatelná stříška, stejně jako boční větrací okénka. Okénka jsou vybavena také praktickými magnety. Nejenom, že díky tomu správně drží na svém místě. Také si můžete být jisti, že tento systém napomůže i při kontrole dítěte. Pokud spí, a vy ho chcete zkontrolovat a přitom ho nechcete vzbudit, jedná se o velmi praktický, a přitom tolik jednoduchý systém.

 

Vaše dítě bude v kočárku Thule Glide 2 Jet Black v pohodlí i díky tomu, že při vývoji bylo věnováno mnoho času tomu nejdůležitějšímu – samotnému sedátku. To je samozřejmě polohovatelné. S touto funkcí je spojena i maximální jednoduchost, kdy je možné upravit jeho sklon jednoduše jednou rukou. Dále je sedátko dobře polstrované, díky čemuž se dítě cítí doslova jako v bavlnce i při dlouhých jízdách, v ne úplně dokonalém terénu.

 

Bezpečnost je samozřejmostí

Nejenom samotná konstrukce, nebo níže položené těžiště jsou vlastnostmi, které přispívají k tomu, že je sportovní kočárek Thule Glide 2 Jet Black i maximálně bezpečný. Nelze zapomínat také na reflexní ráfky, stejně jako na reflexní lemování, která se nachází v oblasti stříšky. I při horší viditelnosti budete vy i kočárek s vaším dítětem dokonale vidět. Mezi další bezpečnostní prvky však patří také pásy, které jsou součástí sedátka. Jedná se o moderní polstrované popruhy, které jsou pětibodové. Vaše dítě tak bude pevně a přitom pohodlně upoutáno k sedačce. Nehrozí tak ani vypadnutí v případě různých kolizí, ani situace, kdy by si snad popruh samo odepnulo a snažilo se vylézt ze sedátka ven.

 

Praktický pomocník, ať jedete kamkoliv

Kočárek Thule Glide 2 Jet Black není jenom skvělou pomůckou pro každého aktivního rodiče, který vyznává zdravý životní styl. Jedná se také o velmi praktického pomocníka. Když kočárek nepotřebujete, můžete ho jednou rukou pohodlně složit, a umístit ho do zavazadlového prostoru auta, nebo třeba kamkoliv do úložných prostor u vás doma.

 

Když je řeč právě o úložných prostorách, tak je nabídne samozřejmě i samotný kočárek. Jeho součástí je jak velký úložný košík, tak i zadní síťová kapsa. Vše doplňují také dvě síťové přihrádky na menší věci, kterými může být svačina a nápoj, hračky, nebo cokoliv jiného, co potřebujete mít s sebou.