! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule Chariot Cross 1 Blue 2019

 
 
Dostupnost Na objednávku
23 800 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Ostatní
 

Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Blue 2019 je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Cross 1 Blue můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Kočárek Thule Chariot Cross 1 Blue je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

Dokonalá volba pro všechny aktivní rodiče s jedním potomkem, kteří se nechtějí vzdát pohybových aktivit a zároveň chtějí být se svým dítětem na každém kroku. Pro ně je určený dětský vozík s označením Thule Chariot Cross 1 Blue. Na něm tento výrobce opět dokonale ukazuje svou jedinečnost a všestrannost. Zaujme už samotná konstrukce. Kromě rozměrů 85.5 x 62 x 37.5 cm zaujme především design. Lákavá modrá barva v kombinaci s tmavým odstínem velmi dobře vypadá a tak tento cyklovozík zaručeně nadchne každého, kdo chce mít styl.

Zaujmou i technické parametry vozíku Thule chariot Cross 1 Blue

Nejenom vzhled je velkým lákadlem. Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Blue je určený pro přepravu jednoho dítěte, která bude především pohodlná a bezproblémová. Přispívá k tomu hlavně hmotnost, která je 12,79 kilogramů, díky čemuž bude zajištěna snadná manipulace. Díky hmotnostnímu limitu 34 kilogramů je jistotou, že bude možné hravě přepravovat děti různého věku. Pokud jde o dostatek pohodlí, není důvod se čehokoliv obávat Výška k sezení je 68 centimetrů a šířka v úrovni ramen 39,5 centimetrů. V obou případech jde o hodnoty velmi pozitivní.

Z hlediska technických parametrů nesmíme opomíjet třeba i možnost kompaktního složení, díky čemuž lze vozík snadno vzít kamkoliv s sebou. Nechybí ani možnost využít polohovatelnou sedačku, kdy vám na daný úkon plně postačí jenom jedna ruka. Plusem je u částečně odnímatelné sedadlo pro dítě, což usnadní případné budoucí čištění.