Příčníky Thule WingBar Evo BMW X4 F26 2015-2018

 
 
Dostupnost Na objednávku
6 099 Kč    
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Příčníky
Záruka 2 roky
 

Sada střešního nosiče Thule WingBar Evo pro BMW X4 F26 2015-2018 je vybraná přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Střešní nosič Thule WingBar Evo BMW X4 F26 2015-2018 zahrnuje vše co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž.

Balení obsahuje kompletní sadu pro vůz. tj. patky Thule Evo Clamp 7105hliníkové tyče 135 cm dlouhé Thule 7114 WingBar Evo a montážní kit Thule 5142.

Už nemusíte nic dokupovat, vše je v jednom balení a vše perfektně sedí. Snadná instalace a montáž. 

V této sadě nosiče Thule WingBar Evo BMW X4 F26 2015-2018 naleznete hliníkové aerodynamické nosné tyče Thule WingBar EVO. Nosné tyče s aeroprofilem mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že je v podstatě neuslyšíte. Jedná se o nosné tyče s T-drážkou, která umožňuje oproti klasickým čtyřhranným tyčím jednoduchou změnu originálního příslušenství. Když zaměňujete např. nosič kol za nosič lyží, ten původní snadno vysunete a nasunete příslušenství nové s využitím celé délky nosné tyče. Nosné tyče se dodávají po 2 kusech.

Patky Thule Evo Clamp 7105 jsou přesně vybrány pro tento model vozu. Patky 7105 mají zabudovaný omezovač momentu utažení, který v momentě optimálního upevnění cvakne. Nosnost patek Thule Evo Clamp 7105 je 75 kg, ovšem záleží na nosnosti střechy vozu. Patky Thule 7105 jsou včetně zámků. Nosné patky se dodávají po 4 kusech.

Pro montáž na střechu potřebujete montážní kit Thule, který je součástí dodávky. Montážní kit je pogumovaný plech, který má přesný rozměr a profilaci tak, aby bezvadně seděl na střeše vozu. Kit se jednoduše vloží do patky a tím se stane součástí patek.

Velmi snadná instalace a montáž příčníků, střešní nosič namontujete během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné dodatečné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.