Střešní nosiče ATERA, Peugeot 3008, 5-dr SUV 2009-2016

 
 

Střešní nosiče s hliníkovými ALU tyčemi pro instalaci do originálních montážních prvků ve střeše Atera SIGNO FIXPOINT (ASF) na vůz Peugeot 3008, 5-dr SUV, roku výroby 2009 - 2016 .Uvedená cena je za pár, tzn. dva kusy kompletního příčníku.

Dostupnost Na objednávku
3 960 Kč    
Značka ATERA (Německo)
Kategorie Příčníky
Záruka 2 roky
 

Střešní nosiče německého výrobce Atera v Německu překonává prodeje značky Thule. Jedná se o nosiče špičkové kvality srovnatelnou s Thule (dle dlouhodobých testů ADAC), ovšem za lepší cenu, navíc se nic nemusí sestavovat - nosiče jsou již smontovány pro konkrétní vůz. Výhodou je též velká nosnost, která je limitována pouze maximálním povoleným zatížením střechy daného typu auta. Díky promyšlené konstrukci dovoluje využít ložnou plochu na střeše vozu na maximum. Uchycení nosiče se provádí v jediném úkonu, pomocí imbusového klíče Atera (klíč je součástí dodávky). Nechybí moderní bezchybný německý design, kvalitní materiály a zpracování. 
Instalace příslušenství se provádí do T-drážky (do 22 mm) nebo U-profilem (56 mm nebo více). Nosníky střešního nosiče jsou vyrobeny z eloxovaného AL hliníkového profilu. Záruka na střešní nosiče Atera je 3 roky 
Uvedená cena je za jednu sadu (2 kusy) příčníků.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.