! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Neumann Orca

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Autobox NEUMANN Orca jsou oboustranně otevíratelné boxy v různém provedení, objemu 330 litrů a rozměrech 200 x 59 x 36 cm.

 

5 490 Kč
Značka NEUMANN (Česko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
autobox neumann orca cerny antracit oboustranne oteviratelny Barva: Antracit Skladem do 2 hodiny 5 490 Kč
   
 

NEUMANN Orca jsou oboustranně otevíratelné autoboxy z dílny tuzemského výrobce navržené tak, aby bylo zajištěno dobrých aerodynamických vlastností. Box nabízí dostatečný ložný prostor pro přepravu například 4 párů carvingových lyží, 3 snowboardů nebo cestovních zavazadel. Střešní box je zabezpečen centrálním tříbodovým zámkem. 

  • Materiál - vyjímečná síla stěny 5mm, dno ABS, víko ABS - UV stabilizovaný plast. Autoboxy Neumann vynikají svojí pevností, houževnatostí a dlouhou životností. Mezi nesporné výhody patří skutečnost, že Neumann je tuzemskou firmou, která je schopna zajistit zákazníkům nestandartní záruky a servis pro svoje výrobky (výměna částí, oprava víka/dna, apod.). Doporučujeme - v této kategorii nejlépe vybavený box.

Jednoduchá montáž boxu v podobě přimontování k střešnímu nosiči pomocí robustních ocelových třmenů ve tvaru "U", které procházejí posuvnou lištou na dně boxu a pomocí ručních matic M8 (vrtulek). Viz přiložený dokument v záložce soubory.

Objem (litrů) 330
Nosnost (kg) 50
Hmotnost (kg) 14
Délka (cm) 200
Šířka (cm) 59
Výška (cm) 36
Maximální délka lyží (cm) 190
Maximální počet lyží/snowboardů 4/3
Max. šířka střešního nosiče (mm)
Max. výška střešního nosiče (mm)