! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Neumann S-line

 
  • 1 z 7
 

Autoboxy NEUMANN S-line jsou oboustranně otevíratelné boxy v různém provedení, objemu 350 litrů a rozměrech 175 x 75 x 38 cm.

8 890 Kč
Značka NEUMANN (Česko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
autobox neumann s line karbon oboustranne otevirani rychloupinaci system Barva: Carbon Na dotaz 8 890 Kč
   
 

Autoboxy NEUMANN S-line jsou oboustranně otevíratelné autoboxy sportovního designu z dílny tuzemského výrobce. Jedná se o špičkový výrobek s vysokou užitnou hodnotou, který charakterizuje vysoká kvalita použitého materiálu, všech použitých komponentů a dílenského zpracování (nerezové panty, robustní dvojčinné vzpěry, síla stěny až 5 mm, použitý materiál nejvyšší kvality ABS/polykarbonát. Autoboxy Neumann vynikají svojí pevností, houževnatostí a dlouhou životností. Mezi nesporné výhody patří skutečnost, že firma Neumann je domácí firmou, která je schopna zajistit zákazníkům nestandartní záruky a servis pro svoje výrobky (výměna zámků, vzpěr, oprava víka/dna, apod.). 

Box nabízí dostatečný ložný prostor pro přepravu například 6 párů carvingových lyží, 4 snowboardů do maximální délky 165 cm nebo cestovních zavazadel. Střešní box je zabezpečen centrálním tříbodovým zámkem. Jednoduchá montáž v podobě přimontování ke střešnímu nosiči pomocí rychloupínáků. U střešních nosičů s robustní aluminiovou tyčí se box přimontuje pomocí čtyř T-adaprérů. Více informací v ukázkovém videu.

 

 

Objem (litrů) 350
Hmotnost (kg) 15
Nosnost (kg) 75
Délka (cm) 175
Šířka (cm) 75
Výška (cm) 38
Maximální délka lyží (cm) 165
Maximální počet lyží/snowboardů 6/4
Max. šířka střešního nosiče (mm)
Max. výška střešního nosiče (mm)

Informační + instalační návod