PACKLINE FX SUV

 
  • 1 z 5
 

Autobox PACKLINE FX SUV je je elegantní a stylový střešní box z dílny norského výrobce o objemu 400 litrů a rozměrech 210 x 90 x 27 cm.

Dostupnost Na objednávku
29 989 Kč    
Značka PACKLINE (Norsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
 

Série boxů FX je vyvinuta speciálně pro vozidla Offroad a SUV. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití, pro které jsou určeny i SUV vozidla. Packline FX SUV má robustní dno a nízký profil. Box vystupuje pouze 23cm nad výšku střešních nosičů, to ocení majitelé SUV vozidel zejména při parkování v garážích. Tento box dosahuje i při takto nízkém profilu úctyhodný objem až 400 litrů a pojme lyže nebo snowboardy o délce až 208 cm. V zadní části boxu je ve dnu speciální otvor, díky němuž box perfektně dosedne také na auta s anténou (žraločí ploutví). Boxy Packline FX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu.

Řada boxů Packline FX je vyrobena z laminátu. Použitím laminátu místo standardně používaného ABS plastu dosahují boxy ještě lepší pevnost a odolnost. Odolnost otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

Packline FX SUV určitě zaujme otevíracím mechanizmem. Narozdíl od standardu se box neotevírá ze strany, ale zvedá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu. Box otevřete nadzdvihnutím víka zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum. Při zavírání stačí potáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka, to potom dosedne na své místo.

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

                                       

Upevnění rychloupínací čelisťový systém izi2connect / do T- drážky izi2fit
Nosnost (kg) 75
Barva Piano Black
Hmotnost 25
Zamykání vícebodové, centrální
Materiál laminát
Otevírání zezadu

Informační + instalační manuál


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.