! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

PACKLINE FX SUV

 
  • 1 z 5
 

Autobox PACKLINE FX SUV je je elegantní a stylový střešní box z dílny norského výrobce o objemu 400 litrů a rozměrech 210 x 90 x 27 cm.

Dostupnost Na objednávku
29 989 Kč    
Značka PACKLINE (Norsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
 

Série boxů FX je vyvinuta speciálně pro vozidla Offroad a SUV. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití, pro které jsou určeny i SUV vozidla. Packline FX SUV má robustní dno a nízký profil. Box vystupuje pouze 23cm nad výšku střešních nosičů, to ocení majitelé SUV vozidel zejména při parkování v garážích. Tento box dosahuje i při takto nízkém profilu úctyhodný objem až 400 litrů a pojme lyže nebo snowboardy o délce až 208 cm. V zadní části boxu je ve dnu speciální otvor, díky němuž box perfektně dosedne také na auta s anténou (žraločí ploutví). Boxy Packline FX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu.

Řada boxů Packline FX je vyrobena z laminátu. Použitím laminátu místo standardně používaného ABS plastu dosahují boxy ještě lepší pevnost a odolnost. Odolnost otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

Packline FX SUV určitě zaujme otevíracím mechanizmem. Narozdíl od standardu se box neotevírá ze strany, ale zvedá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu. Box otevřete nadzdvihnutím víka zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum. Při zavírání stačí potáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka, to potom dosedne na své místo.

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

                                       

Objem (litrů) 400
Nosnost (kg) 75
Hmotnost (kg) 25
Délka (cm) 210
Šířka (cm) 90
Výška (cm) 27
Maximální délka lyží 208
Maximální počet lyží/snowboardů
Max. šířka střešního nosiče (mm)
Max. výška střešního nosiče (mm)

Informační + instalační manuál


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.