! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule Excellence XT

 
  • 1 z 11
 

Autoboxy Thule Excellence XT jsou nejexluzivnějším modelem této značky. Jedná se o oboustranně otevíratelné boxy v různém provedení, objemu 470 litrů a rozměrech 218 x 94 x 40 cm.

32 999 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
thuleexcellence 1407x930 sized 900x600 rev 1 Barva: Titan Na objednávku 32 999 Kč
   
361352 sized 900x600 rev 1 Barva: Black Na objednávku 32 999 Kč
   
 

Strešní box Thule Excellence XT je nejexkluzivnější oboustraně otevíratelný střešní box na světě . Vzhled je navržen podle posledních trendů, tak aby se hodil na každé auto. Box vyniká vyníkající aerodynamikou s difuzorem technologií, která minimalizuje odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Střešní box Thule Excellence XT nabízí nejnovější technologie a vybavení. Tento model je vybaven duálním otevíraním, centrálním zamykáním a vypolstrovanou protiskluzovou podložkou, která zabraňuje klouzání zavazadel uvnitř boxu. Vestavěnou sítí zabraňující pohybu zavazadel, která v případě nehody bezpečně udrží zavazadla na svém místě. Dále tento model disponuje vestavěným led osvětlením, které se automaticky po otevřením boxu rozsvítí. 

Thule Excellence XT

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

power grip


Tento box je vybaven technologiemi Dual-Side a Dual-Force, které zajištují pohodlné a jednoduché oboustrané otevírání.

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i montáž střešního boxu. 

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otevírání a zavírání boxu. Otevírání a zavírání víka boxu je velmi jednoduché. Standardně u všech střešních boxů Thule.

Dual-Force

 
Objem (litrů) 470
Nosnost (kg) 75
Hmotnost (kg) 30
Délka (cm) 218
Šířka (cm) 94
Výška (cm) 40
Maximální délka lyží (cm) 200
Maximální počet lyží/snowboardů 7/5
Max. šířka střešního nosiče (mm)
Max. výška střešního nosiče (mm)

Informační video


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.