! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

THULE Motion XT L

 
  • 1 z 11
 

Autoboxy Thule Motion XT L jsou oboustranně otevíratelné boxy v různém provedení, objemu 450 litrů a rozměrech 195 x 89 x 44 cm.

15 499 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
595046 sized 900x600 rev 1 Barva: Black Na objednávku 15 499 Kč
   
595050 sized 900x600 rev 1 Typ: Titan - šedivá Na objednávku 15 499 Kč
   
 

Thule Motion XT L jsou oboustranně otevíratelné střešní boxy, kde funkčnost a design koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také k velmi dobré aerodynamice. Střešní box Thule Motion XT je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel. V boxu se pohodlně přepraví až 7 párů lyží nebo 5 snowboardů o maximální délce 180 cm. Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Přepravní box byl vyvinut i za účelem dokonalé všestrannosti a jednoduchosti. Jedná se například o oboustranné otevírání za pomocí technologií Dual-Side a Dual-Force díky kterým máte jistotu snadného uložení, vyjmutí, nebo kontroly nákladu z obou stran vašeho vozu. Dále nechybí například inovovaná madla, kterými se Thule Motion XT pyšní. Ta spolu s podpůrnými zdvihači víka zajistí ještě pohodlnější a jednodušší otevření. 

Dual-Side je technologie otevírání boxu, která umožňuje otevřít box z obou stran. K otevírání slouží velmi dobře ergonomicky umístěná vnější i vnitřní madla. Možnost otevřít box z levé i pravé strany auta usnadňuje nakládání, vykládání i montáž střešního boxu. 

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otevírání a zavírání boxu. Otevírání a zavírání víka boxu je velmi jednoduché. Standardně u všech střešních boxů Thule. Dual-Force

Nové patentované řešení Power-click pro snadné upevnění boxu. Nový rychloupínací systém obsahuje indikátor utažení, nyní máte jistotu bezpečného dotažení boxu. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírací čelisti okolo nosných tyčí. Systém se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 80 mm. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí! Pro více informací zhlédněte informační video.

power grip

Objem (litrů) 450
Nosnost (kg) 75
Hmotnost 20 kg
Délka (cm) 195
Šířka (cm) 89
Výška (cm) 44
Maximální délka lyží (cm) 180
Maximální počet lyží/snowboardů 7/5
Max. šířka střešního nosiče (mm)
Max. výška střešního nosiče (mm)

Informační + instalační manuál


Promo video


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.