! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

HAPRO Nordic 10.8

 
  • 1 z 6
 
Dostupnost Na objednávku
20 990 Kč    
Značka HAPRO (Holandsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 5 let
 

Hapro Nordic patří mezi špičku na evropském trhu ve velkorozměrových autoboxech s nejlepšími užitnými a přepravními vlastnostmi !

Bezkonkurenční pevnost dna i víka boxu Hapro Nordic díky prvotřídnímu a silnému ABS/PMMA materiálu (který se využívá kupř. na výrobu nárazníků aut).

Víko boxu je díky vrstvě pevného plexiskla (PMMA) mnohem robustnější. Materiál plexiskla chrání povrch víka proti nadměrnému poškrábání a víko je díky tomu stále ve vysokém lesku a v exkluzivním oku ladícím designu s perfektní aerodynamikou.

Dno boxu je zesíleno ocelovými výztužemi, které zabezpečují eliminaci vibrací, kroucení a zaručují extrémní odolnost v případě havárie

Vysoká nosnost boxu 75kg se doporučuje u všech boxů s objemem nad 400 litrů

Snížené dno poskytuje snížení odporu vzduchu a tím snižuje i aerodynamický hluk.

Samozřejmostí je oboustranné otevírání díky kvalitním dynamickým pružinovým vzpěrám Dynamic-Springs a  3-bodový systém centrálního zamykání

Rychloupínací systém Premium-Fit vám umožní box připevnit rychle,jednoduše a především bezpečně

 K boxu obdržíte 2ks klíčků - v případě ztráty klíčků Vám na požádání zašleme náhradní klíč přímo od Vašeho boxu ZDARMA - což je bezkonkurenční služba! V případě ztráty klíčů a návštěvy naší prodejny Vám box otevřeme rovněž zdarma.

Objem (litrů) 460
Hmotnost (kg) 22,5
Nosnost (kg) 75
Délka (cm) 226
Šířka (cm) 94
Výška (cm) 32
Maximální délka lyží (cm) 220
Maximální počet lyží/snowboardů 8/5