Thule Chasm L (90L)

 
  • 1 z 9
 

Thule Chasm L je cestovní taška o objemu 90 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.

2 899 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
obal thule 6981 pro stresni boxy Barva: Black Na dotaz 2 899 Kč
   
thule chasm l 90l poseidon Barva: Poseidon Na dotaz 2 899 Kč
   
thule chasm l 90l bluegrass Barva: BlueGrass Na dotaz 2 899 Kč
   
thule chasm l 90l roarange Barva: Roarang Na dotaz 2 899 Kč
   
 

Thule Chasm L je cestovní taška o objemu 90 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.Moderní a velmi dobře vypadající cestovní taška Thule, která nadchne především svým objemem, který činí 90 litrů. Díky tomu lze pohodlně přenést i velké množství nákladu. Ten lze díky širokému víku velmi jednoduše uložit, stejně jako je samozřejmostí i snadný přístup k jednotlivým věcem. Jejich samotné uspořádání usnadní jak dostatečně velká hlavní přihrádka, tak samozřejmě i síťové kapsy, které jsou uvnitř ní umístěny. Ty nejdůležitější věci lze mít stále v dosahu.

 

Z hlediska kapes nadchne cestovní taška Thule Chasm i tím, že nabídne vnější skrytou kapsu, která však nabídne skvělý přístup, a tak je ideální pro uložení jakýchkoliv drobných předmětů. Mnoho takových lze dále umístit třeba i do postranní kapsy na zip. Ta kromě své přístupnosti nadchne také tím, že je uzamykatelná a tedy maximálně bezpečná. Stačí jenom dokoupit praktický zámek Thule.

 

Ochrana všech vašich věcí je základ

 

Věci do cestovní tašky Thule Chasm o objemu 90 litrů nejenom pohodlně naskládáte, ale také je lze snadno ochránit. Díky nepromokavému materiálu se není třeba bát jakýchkoliv přírodních živlů, které souvisí s vodou. Ocenit lze rozhodně také vyztužené dno, které je jistotou, že se vědci nepoškodí ani při položení na zem. Dále nesmíme zapomínat také na unikátní stahovací popruhy, které jsou zárukou toho, že se obsah nesesune ke dnu, pokud tašku nesete na zádech.

 

Skvělá volba na každý den

 

Je to také unikátní design, který tašku Thule Chasm 90 L charakterizuje. Ten souvisí se samotnou barvou. K dispozici je klasické černé, stejně jako dobře vypadající modré provedení. O něco odvážnější, ale stále designově skvělá je varianta oranžová, stejně jako modrozelená. I v této podobě taška vynikne. A to jak při nošení klasicky, nebo při nošení na zádech, jelikož obojí jsou možnosti, jak ji využít. Když poté není potřeba, není jakýkoliv problém ji jednoduše složit a následně uložit na požadované místo.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.