Thule Chasm M (70L)

 
  • 1 z 9
 

Thule Chasm M je cestovní taška o objemu 70 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.

2 699 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
obal thule 6981 pro stresni boxy Barva: Black Na dotaz 2 699 Kč
   
thule chasm l 90l poseidon Barva: Poseidon Na dotaz 2 699 Kč
   
thule chasm l 90l bluegrass Barva: BlueGrass Na dotaz 2 699 Kč
   
thule chasm l 90l roarange Barva: Roarang Na dotaz 2 699 Kč
   
 

Thule Chasm M je cestovní taška o objemu 70 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.Skvělá cestovní taška, která zaručeně nezklame jakéhokoliv milovníka cestování, který chce a potřebuje mít veškeré své věci vždy po ruce. Model Thule Chasm s objemem 70 litrů zajistí, že se do tašky pohodlně vejde vše, co je potřeba. Své věci je možné navíc i velmi přehledně uspořádat, k čemuž přispívá nejenom dostatečná vnitřní velikost, ale i síťové kapsy, které se nacházejí přímo uvnitř vnitřní přihrádky, kam lze uložit věci, které chceme mít lépe při ruce.

 

Transportu napomáhají také vnější stahovací popruhy, které zajistí, že při nošení na zádech nedojde k tomu, že by se jakýkoliv náklad sesunul ke dnu. Cestovní taška Thule Chasm však neumožní nošení jenom na zádech, jelikož ji díky praktičnosti popruhů nosit i jako běžnou, tedy cestovní tašku.

 

Bezpečí věcí je samozřejmostí

 

Velkou předností tašky Thule Chasm je také bezpečnost přepravovaných věcí. Zde rozhodně nadchne spolehlivá ochrana před přírodními živly, a to díky nepromokavému materiálu, ze kterého je taška vyrobena. Zaujme také vyztužené dno, které dokonale chrání obsah právě ve chvíli, kdy tašku položíme na zem.

 

Kromě vnější skryté kapsy, která je ideální na uložení vnitřních předmětů je možné využít i kapsu postranní, která je nejenom zip, ale je i uzamykatelná. Zámek lze koupit ve formě příslušenství a poté už není důvod obávat se ztráty některých důležitých věcí, které však potřebujete mít stále při sobě.

 

Praktičnost i skvělý design

 

Že je taška Thule Chasm 70l skvělým pomocníkem pro každého dokládá i mimořádně široké víko, které umožní i snadný přístup k obsahu. Při nošení lze také snadno uschovat všechny nepotřebné popruhy. A když taška není potřeba? V takovém případě není žádným problémem to, že je jednoduše složena do kompaktních rozměrů a může být uložena na v podstatě jakékoliv místo. S designem tašky souvisí i možné barevné provedení. Kromě klasické černé a modré lze využít i barvy odvážnější, kam se řadí například stylová oranžová, nebo velmi lákavá modrozelená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.