Thule Chasm S (40L)

 
  • 1 z 9
 

Thule Chasm S je cestovní taška o objemu 40 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.

2 499 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
obal thule 6981 pro stresni boxy Barva: Black Na dotaz 2 499 Kč
   
thule chasm l 90l poseidon Barva: Poseidon Na dotaz 2 499 Kč
   
thule chasm l 90l bluegrass Barva: BlueGrass Na dotaz 2 499 Kč
   
thule chasm l 90l roarange Barva: Roarang Na dotaz 2 499 Kč
   
 

Thule Chasm S je cestovní taška o objemu 40 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.Praktická a skvěle vypadající cestovní taška o objemu 40 litrů, její předností je jednoduchý přístup k vnitřnímu obsahu. To zajistí její velmi široké víko umístěné v horní části. Tím praktické vlastnosti, které nabídne Thule Chasm rozhodně nekončí. Její unikátnost je spojena také s tím, že ji lze nosit dvěma způsoby. Buď jako klasickou tašku, nebo jako batoh na zádech. V obou případech s jistotou, že jsou nepotřebné popruhy jednoduše skryty.

 

Kvalita, která nezklame

 

Pozitivem je též vysoká kvalita cestovní tašky Thule Chasm, jelikož zajistí dokonalou ochranu proti jakýmkoliv přírodním živlům. Nepromokavý materiál nepropustí ani jedinou kapku vody. Stejně tak nechybí ani unikátní vyztužené dno, které dokáže chránit veškerý náklad ve chvíli, kdy je taška umístěna na zemi.

 

Praktičnost zaujme

 

Když tašku nebudete používat, je možné ji jednoduše složit a také uložit na jakékoliv místo. Pokud ji používáte, potěší možnost přehledného uspořádání vnitřního obsahu. Na tom se pozitivně podepisuje propracované vnitřní dělení, stejně jako síťové kapsy umístěné uvnitř hlavní přihrádky. Stahovací popruhy také zajistí, že se jakýkoliv obsah během nošení jakkoliv nesesune ke dnu. Vnější skrytá kapsa nabídne též snadný přístup k drobným předmětům, stejně jako lze využít i postranní kapsu na zip, která je plně uzamykatelná. Stává se tak neméně praktickým pomocníkem ve chvíli, kdy je naším cílem především uchránit jakékoliv cenné předměty. Zámek ke kapse lze jednoduše dokoupit jako příslušenství a poté ho už jenom hravě použít na zamčení příslušené kapsy.

 

Lákavý design nezklame

 

Kromě praktického provedení zaujme cestovní taška Thule Chasm také svým designem. Ten je nejenom funkční, ale je i skvěle vypadající. K tomu přispívá také konkrétní barva. K dispozici může být nejenom elegantní černé provedení, ale je možné pořídit tašku v klasické modré, stejně jako výraznější oranžové, nebo ve stylově vypadajícím modrozeleném odstínu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.