! Fungujeme on-line, možnost vyzvednutí na adrese Podleská, Praha 10, volejte 736 435 303 !

Thule Chasm XL (130L)

 
  • 1 z 9
 

Thule Chasm XL je cestovní taška o objemu 130 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.

 

3 399 Kč
Značka Thule (Švédsko)
Kategorie Střešní boxy
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
obal thule 6981 pro stresni boxy Barva: Black Na dotaz 3 399 Kč
   
thule chasm l 90l poseidon Barva: Poseidon Na dotaz 3 399 Kč
   
thule chasm l 90l roarange Barva: Roarang Na dotaz 3 399 Kč
   
 

Thule Chasm XL je cestovní taška o objemu 130 litrů. Taška Thule Chasm je vyrobená z velmi odolného nepromokavého materiálu, lze jí snadno složit a uložit. Taška Thule Chasm má vnější skrytou kapsu určenou úrp snadný přístup k drobným předmětům. Se širokým otevřením a odnímatelnými batohovými popruhy taška Thule Chasm dobře poslouží při jakémkoli dobrodružství.Dokonalé provedení, stejně jako jistota skutečně velkého objemu. Obojí přináší Thule Chasm XL, tedy jedinečná cestovní taška, která nezklame ani náročného cestovatele. Mezi její přednosti patří i několik barevných kombinací. Jako základ můžete zvolit černou, stejně jako modrou variantu. Pokud máte raději odvážnější barvy, zkuste oranžovou tašku Chasm. I ty vypadají skvěle. Skvěle však vypadá i samotné designové provedení tašky Thule Chasm XL, které je primárně velmi praktické. Zvláště proto, že díky širokému víku není žádným problémem to, abychom do ní mohli bez potíží vložit mnoha našich věcí. Nosit se navíc dá nejenom běžně v ruce, ale také na zádech. S jistotou, že ostatní popruhy se dají schovat.

 

Samozřejmá bezpečnost vašich věcí

 

Nejenom velký objem nákladu, ale i jeho bezpečnost je u tašky Thule Chasm XL samozřejmostí. Díky vyztuženému dnu se nemusíte obávat jakéhokoliv poškození ve chvíli, kdy tašku položíte na zem. Stejně tak nezapomínejte ani na postranní kapsu, která je vybavena zipem. Ta je uzamykatelné, díky čemuž do ní můžete uložit vše, o co nechcete přijít. Praktický a kompatibilní zámek lze koupit ve formě příslušenství.

 

Na bezpečnosti se podepisuje také použitý materiál. Ten je nepromokavý, díky čemuž máte jistotu toho, že jakýkoliv přírodní živel vaše věci neohrozí a k nim se nedostane ani jediná kapka vaší vody.

 

Ukládejte věci prakticky

 

I to je jedna z předností, kterou Thule Chasm XL nabídne. Nejenom velká hlavní přihrádka, ale i jistota síťových kapes je zárukou toho, že své věci uložíte jednoduše a přehledně. Dále můžete využít i vnější skrytou kapsu na drobnosti, které však chcete mít stále u sebe. V neposlední řadě neopomíjejme také možnost využít stahovacích popruhů, které zajistí, že se něco při nošení na zádech nesesunou ke dnu.

 

A co v případě, kdy tašku nevyužíváte a aktuálně ji nepotřebujete? Stačí jediné, a to její jednoduché složení a uložení na jakékoliv místo u vás doma.